Zahradní mini dům

08.11.12

Zahradní domky jsou stejné jako normální domy. I když je to menší, že má všechno, elektřiny, tekoucí vody, telefon, internet, atd. To může být snadno zdobené a vymalovaný v průběhu času. Můžete navrhnout, že mít ložnici a kancelářské prostory, stejně tak, že můžete i práce a odpočinku v ní.

Můžete oddělit prostor, který nabízí do ložnice s kuchyňským koutem a koupelnou. Přidat stůl pro vás, takže si můžete udělat svou práci, nebo dokonce pracovat z domova, pokud chcete. Vytvořte také relaxační centrum, s knihami, TV a DVD k dispozici, takže si můžete odpočinout a mít dobrý čas, když se cítíte unaveni. Takové žijící uspořádání může být použity v každém rodiny, která preferuje nějaké oddělení. To bude fungovat dobře pro jednoho z vašich dospívající děti, nebo možná prarodiče.

Zahrada konstrukce je dobrý prostor pro vytvoření mini dům pro vaše děti. To potěší Vaše děti, pokud si vyzdobit to v různých tématech, jako je například hrad princezna pro dívky, nebo jako piráti dungeonu pro chlapce. Oddělte prostor v různých oblastech, pro práci, pro umění, pro hru, atd. Nastavení studijní prostor v jednom rohu. Umístěte stůl tam, s počítačem a knihovničky. Je dobré ides používat notebook místo stolního počítače, jak to vyžaduje méně místa, a to může být snadno pohyboval. Školního věku děti budou používat tento prostor k dokončení své domácí úkoly. To může také pracovat dobře pro děti v předškolním věku dělat věku vhodné aktivity, jako je zbarvení. Je na rodičích, aby rozhodl, zda jsou ochotni se připojit počítač k Internetu. Existuje spousta vzdělávacích webových stránek, které mohou být použity u dětí, ale pouze pod pečlivým lékařským dohledem. Můžete také nainstalovat tiskárnu. Spousta užitečných aktivit stránek lze stáhnout z internetu.

Zahradní mini dům

Oblast umění mohou být vytvořeny v jiném rohu místnosti. Nainstalujte nízkou stůl s židlemi pro děti sedět na a dělat umělecké projekty. Nabízejí spoustu uměleckých potřeb, aby jim práci. Otočit zásoby každý den, takže jeden den věnovaný Malířský činnosti, na druhý den pro hliněné modelování, a tak dále. Vytvořte další prostor pro hru pouze. Přidejte odpovídající věku hračky a hry a otočit je každý týden. Nechte jen některé z hraček k dispozici pro děti a ukládat ostatní pryč. Následující týden, přepínání hračky. Vaše děti budou šťastnější a méně nudí.

Na závěr, můžete využít zahradní studio pro různé účely, pro vás a vaše děti. To funguje jako mini domu, který nabízí více životního prostoru pro vaši rodinu, bez ohledu na jeho funkčnosti.

Zahrada studio je perfektní řešení pro další životní prostor, to víceúčelový prostor je také adaptabilní a flexibilní v čase.