Venkovní krbový gril

06.11.12

Nezbytnou položku pro stranické akce a romantické večery, venkovní ohniště, gril dodává klasický nádech a kouzlo do zahrady, terasa, bazénu nebo na zahradě. Krbové mřížky v charakteristických stylů a povrchových úprav jsou k dispozici pro venkovní vaření. Některé zahradní grily umožňují vařit jídlo přímo nad plamenem, zatímco jiní používají nepřímé teplo přes troubě. Venkovní ohniště lze snadno přeměnit na ohniště, gril.

Vzhledem k tomu, venkovní krb Grily k dispozici, dřevo, dřevěné uhlí, plyn, a umělé protokoly jsou některé z populárních typů. Většina z nich jsou vyrobeny z nerezavějící oceli nebo jiných odolného kovu, s designovými tepané měděné mísy a nahoru, jemné drátěná síta ok zapalovací, jednoho nebo více posuvných dveří, vodotěsné zadní kryty, požární nářadí, jedno nebo více porcelán potažené vaření mříže, popel lapače pro snadné čištění, a komínů s odtokovými víčky. Jídlo je umístěn nad varné mřížky a teplo se aplikuje pomocí vhodného hořící zdroj.

Venkovní krbový gril

Širší vnitřní prostor je vhodný pro snadné nakládání hořících látek.

Charcoal vypalování venkovní krb grily vyplnit rošt s dřevěným uhlím po celé své délce. Hladká, nastavitelný gril mohou být přesunuty nahoru nebo dolů, a může být rychle odstraněna při čištění. Vzplanutí intenzita může být zvýšena přidáním více uhlí.

Dřevo hořící ohniště, gril má extra velkou skleněnou zobrazovací plochu a leštěné mosazné dveře dokončovacích skleněné. Většina krbových interiérů zdobí trvanlivého materiálu, zatímco někteří jiní mají černé požární obrazovky na ochranu proti jiskrám.

Plynové grily Venkovní ohniště jsou snadno ovladatelné krbové mřížky s nastavitelnými kontrol bezpečnostních ventilů. Tyto krby mají ocelové tělo a ok pro bezpečnost a trvanlivost, nastavitelnými kontroly bezpečnostních ventilů, nerezových hořáků, a kovové lakem na vrcholu víčka a dolní misky. Jedná se o snadno ovladatelný, obchod a dopravu z jednoho místa na druhé. Spalování využívaným zdrojem je obvykle zkapalněný ropný nebo zemní plyn.

Přenosné venkovní ohniště grily, speciálně určené pro venkovní zábavu, jsou k dispozici se dvěma nebo třemi kolečky pro snadnou přepravu a mají vaření mřížky. Jejich plné obrazovky dome zapalovací chrání potraviny z hmyzu.

Krby [http://www.e-outdoorfireplaces.com] poskytuje podrobné informace o venkovních krbů, venkovní plynový krb, venkovní kamenný krb, venkovní ohniště plán a další. Krby jsou spjata s přírodními vodopády.