Udržte zahradní jezírko ve skvělé formě

02.11.12

Stejně jako cokoliv jiného v domácnosti nebo na zahradě, musí zahradní jezírko být zachována, aby zůstaly v optimálním stavu. To znamená, že se musí podrobit pravidelné množství čištění a péče. Zahradní jezírka čištění obvykle vyžaduje alespoň jeden intenzivní čištění na období (obvykle v chladné jarní počasí), a možná více, pokud jsou živé bytosti, jako jsou rostliny, ryby a žáby ve vodách.

Nejlepší způsob, jak provést tuto údržbu je s řádným vybavením, včetně čištění rybníka vakuové. Chcete-li začít sezónní zahradní jezírka čištění, by měl vlastník odstranit všechny nečistoty, které vybudovala v průběhu podzimních a zimních měsíců. To zahrnuje listy a klacky plovoucí na povrchu a ty, které se hrudkovitý na dně oblastech. Buďte velmi vědomím, nicméně, pokud jsou ryby obydlí v rybníku, protože mohou být používání těchto materiálů pro úkryt. Použijte rybník vysavač také vytáhnout jakýkoli přemnožení řas na okrajích rybníka stejně.

Udržte zahradní jezírko ve skvělé formě

Mnoho domů a vlastníci začít jejich zahradní jezírka čištění tím, že nahradí některé ze stávajících vody čerstvější vodou. To může být provedeno poměrně snadno, ale několik úvah je třeba řešit před začátkem. První věc, kterou je nějaké čerpadlo nebo filtry, které jsou nainstalovány v rybníku - ty musí být řádně čištěny podle výrobce směrech. Tam by bylo velmi malý přínos pro přidání čistou vodu, je-li poskytována prostřednictvím špinavých čerpadel nebo filtrů.

Dále jsem vzít v úvahu při čištění zahradního jezírka procesu je zdroj "čisté" vody nahradit polovinu stávající rybniční vody. Ačkoli toto umožňuje více kyslíku pro vstup do rybníka, veškerá voda, která pochází z veřejné zakázky na dodávky může obsahovat chemikálie a léčby, které budou škodlivé pro ryby a rostliny.

Z tohoto důvodu, by měl vlastník testovat vodu na pH a rovněž používat doporučené léčby před přidáním do rybníka. Zatímco polovina vody je z rybníka, by měl vlastník také použít svůj rybník vysavač k odstranění vybudovat z jakýchkoliv hornin nebo funkcí, které se vyvinuly řasy nebo nechtěné porosty.

Zahradní jezírko čištění je skvělý způsob, jak zajistit, aby podmínky jsou optimální pro všechny života a vody v celé rybníka. Provedení každoroční údržbu umožňuje vlastníka také přidat některé prospěšné rostliny a neustále zlepšovat vzhled a podmínky v této krásné zahradě funkci.

BuildYourOwnPond.biz poskytuje veškeré informace rybníka údržby, které budete potřebovat, a mnohem více. Stránka je kompletní zahradní jezírko obsluze a poskytuje tak informace o čištění zahradního jezírka a další.