Zahrada

Zahradní mini dům

Zahradní mini dům

08.11.12

Zahradní domky jsou stejné jako normální domy. I když je to menší, že má všechno, elektřiny, tekoucí vody, telefon, internet, atd. To může být snadno zdobené a vymalovaný v průběhu času. Můžete navrhnout, že mít ložnici a kancelářské prostory, stejně tak, že můžete i práce a odpočinku v ní. Společnost poskytuje aerotaxi Praha pro obchodní a privátní lety.

Venkovní krbový gril

Venkovní krbový gril

06.11.12

Nezbytnou položku pro stranické akce a romantické večery, venkovní ohniště, gril dodává klasický nádech a kouzlo do zahrady, terasa, bazénu nebo na zahradě. Krbové mřížky v charakteristických stylů a povrchových úprav jsou k dispozici pro venkovní vaření. Některé zahradní grily umožňují vařit jídlo přímo nad plamenem, zatímco jiní používají nepřímé teplo přes troubě. Venkovní ohniště lze snadno přeměnit na ohniště, gril.

Údržba zahradních jezírek

Údržba zahradních jezírek

04.11.12

Pokud žijete v prostředí, kde podzimy jsou oranžové a zimy jsou bílé, udržování zahradní jezírka bude vyžadovat větší úsilí, než kdyby jste žili, kde roční období zůstat zelené. Jakmile zazimovat vaše zařízení pro chladné měsíce, zahradní jezírko údržbu zastaví. A když začne opět, může to být medvěd. Pokud budete brzy čelit jarní zahradní jezírka, že si nejste jisti, jak se zachovat, uvádíme ideální postup pro podání zpět z dlouhého spánku.

Udržte zahradní jezírko ve skvělé formě

Udržte zahradní jezírko ve skvělé formě

02.11.12

Stejně jako cokoliv jiného v domácnosti nebo na zahradě, musí zahradní jezírko být zachována, aby zůstaly v optimálním stavu. To znamená, že se musí podrobit pravidelné množství čištění a péče. Zahradní jezírka čištění obvykle vyžaduje alespoň jeden intenzivní čištění na období (obvykle v chladné jarní počasí), a možná více, pokud jsou živé bytosti, jako jsou rostliny, ryby a žáby ve vodách.