Stavební materiály: Budoucnost

05.11.12

Po stovky let stavební materiály jsou relativně zůstal stejné, jako je dnes najdeme v online letácích. Cihly, beton, malty a dřeva. Ale s veškerou technologii kolem dnes určitě tam je něco trochu radikálnější a úžasné stavět s, něco, co bude foukat naši mysl.

No tam je!

Pojďme se podívat na to, co některé z našich domů bude z v ne na vzdálené budoucnosti.

Liquid Granite: Mnoho stavitelé by řekl, že je na čase, že náhrada za cementu byl nalezen. Aktuální cement trvá kolem padesáti let vyléčit, poté začne klesat. To dává průměrnou dům asi sto let dobrého života.

Liquid žula bude trvat cesta déle než to, ale jeho hlavním rysem je, že to bude stát teplotách nad 1000 stupňů. Normální cement se nezdaří dlouho, než se to tak, kapalina žula dám asi čtyři až pět hodin vysokých teplot vytrvalosti, což vám poskytne hlavní konstrukce budovy mnohem větší šanci na přežití takovou událost.

Stavební materiály: Budoucnost

Co je kapalina žula vyrobený z? No, budete rádi věděli, že téměř sedmdesát procent materiálu může být vyroben z recyklovaného materiálu, který je velmi dobrá zpráva pro ekology tam. Úžasně výroba cementu představuje pět procent z emisí uhlíku světových a tekuté žula obsahuje méně než pět procent tradiční cement. To je proto, že proces výroby běžného cementu vyžaduje mnoho tepla. Vápenec nebo jíl se zahřeje tvoří prach, pak kalicí je přidán

Hlavní složkou je recyklován průmyslový odpad ve formě prášku s kalicí, který umožňuje léčit jako běžné cementu. Toto je základní tvar kapalného žuly na které se různé agregáty mohou být přidány k formě materiálů, jako je malty a betonu.

Do roku 2020 stavebních materiálů v betonu odvětví bude až předpověděl padesát procent, takže kapalina žuly bude mít zásadní vliv na snížení stopy uhlíku betonů.

Průsvitný beton: Jedná se o skutečně moderní materiál. Průsvitný beton je materiál, který umožňuje světlu procházet přes něj. Materiál je vyroben vláken vrstvení betonu s optickými vlákny. Materiál se pak smísí s pojivem a nechá se nastavit. Po vytvrzování došlo jsme vlevo s materiálem, který vypadá velmi podobně jako tradiční beton, ale když svítí zepředu nebo zezadu stíny zadní obraz může být viděn.

Jedná se o nový způsob, jak umožnit přirozené světlo do struktur, které musí být provedeny z betonu a také potřebovat hodně síly v nich. Mnoho uživatelů průsvitného betonu je používáte ve čtvercích formě a některé úžasné designy může být viděn v Japonsku, kde je průsvitný beton nejpoužívanější.

Richlite: Tento materiál může být nejdůležitější ze všech, protože se zabývá předmětem papíru. Papír plýtvání je masivní problém v dnešním světě, ale Richlite využívá papírového odpadu na pro tvrdého dřeva jako materiálu.

Existuje mnoho aplikací pro materiálem, jako je to. Můžete skoro říci, že něco vyrobena z tradičního tvrdého dřeva, jako pracovní desky a dřevěné listy mohou být vyrobeny z Richlite.

Richlite se provádí kombinací papír s pryskyřicí. Toto nastaví tvořit pevný materiál, který může tvořit mnoho vnitřních povrchů nebo panely. Tento materiál zejména získává popularitu u stavebnictví a mnoho firem hledá na Richlite jako vážný náhrada za dřevo skončí v blízké budoucnosti.

Zde jsou některé z specifikací pro Richlite

• Tepelná odolnost-350 ° C
• odolnost proti poškrábání-tvrdší než dřevo a barva je pevná po celou cestu přes
• Stain odpor-Čistí stejně jako tvrdé dřevo
• Silnější v Horizonal rovině než tvrdého dřeva, což delší oddíly pro položen bez luku.