Stavba

Stavební materiály: Budoucnost

Stavební materiály: Budoucnost

05.11.12

Po stovky let stavební materiály jsou relativně zůstal stejné, jako je dnes najdeme v online letácích. Cihly, beton, malty a dřeva. Ale s veškerou technologii kolem dnes určitě tam je něco trochu radikálnější a úžasné stavět s, něco, co bude foukat naši mysl. Cementový potěr CemLevel pro podlahu v garáži.

Alternativní stavební materiály

Alternativní stavební materiály

03.11.12

V nedávné době, více a více lidí začíná uvědomovat o otázkách životního prostředí. To je proto, že otázky životního prostředí se staly tématem mnoha diskusí, zejména ve vládě, kde jsou zákony jsou vyrobeny, jejichž cílem je chránit životní prostředí. Kromě toho, lidé jsou také stále více uvědomují, otázky životního prostředí, když vidí účinky degradace životního prostředí, které zahrnuje extrémní klimatické podmínky jako v důsledku globálního oteplování. V důsledku toho, lidé začínají modifikovat tak, jak se věci, aby na ochranu životního prostředí. To zahrnuje jak lidé staví své domovy a montované haly. Existují alternativní ekologické způsoby budování domovů, které se týká používání k životnímu prostředí šetrných materiálů, které najdeme ve stavebninách v Praze.

Různé typy stavebních materíálů a jejich vlastnosti

Různé typy stavebních materíálů a jejich vlastnosti

01.11.12

Veškerý materiál, který najdeme ve stavebninách se používá při stavbě obytných nebo obchodních budov je přezdívaná jako stavební materiál. Volba stavebního materiálu závisí na velikosti a povaze objektu, jeho design, určené účely, dostupnosti zdrojů a jejich umístění. Obvykle stavební materiály jsou klasifikovány jako přírodní a syntetické materiály (kde přírodní materiály mají minimální nebo žádný lidský zásah ve výrobě a syntetické materiály jsou většinou vyrobeny lidmi). Pojďme si o některých z nejčastěji používaných stavebních materiálů na celém světě.