Ložnicový nábytek - Skříně

02.11.12

Šatní skříně do ložnice přicházejí v mnoha stylů a povrchových úprav. Jsou populárně vyrobeny z borovice nebo dubu. Který materiál skříň je vyrobena z obvykle závisí na třech faktorech kolem rozpočtu, dlouhověkosti a styl požadavků. Zde jsou tři tipy, které vám pomohou vybrat ten správný šatník na základě těchto tří faktorů.

Rozpočet

Kolik chcete strávit určí materiál, který váš šatník je vyroben z a / nebo jak velký to bude. Pokud jste na napjatém rozpočtu pak budete muset dělat kompromisy mezi borovice, levnější materiál než dub, dražší materiál. Hlavní věc je, prostě, že dub je více odolný a trvanlivý, s potenciálem přežít mnoho, mnoho let, pokud postaráno, zatímco borovice je dobré na několik let, ale nakonec budou muset vyměnit. Pokud chcete získat velkou šatní skříň na rozpočet a je třeba jej po dobu několika let, spíše než celé desetiletí, pak borovice skříň bude stačit.

Dlouhověkost

Jak již bylo zmíněno výše, hlavní rozdíl mezi borového a dubového dřeva je, že dub je více odolný a trvanlivý než borovice. Tak v tom, že dubový nábytek je často předán z jednoho rodinného generace na generaci. Jsem si jist, že jste slyšeli o antické jídelní stůl a podobně. Ale jak často slyšíte z antické borovice stůl? Takže rozhodnutí mezi, zda byste měli jít na dubu nebo borovice je problém, pokud máte v plánu na které mají své skříně nábytek do ložnice po velmi dlouhou dobu.

Ložnicový nábytek - Skříně

Styl

Tenhle je docela důležité. Ironicky, zatímco borovice není tak odolný a trvanlivý v dlouhodobém horizontu, protože dubový nábytek je, je to materiál, který je ideální pro bytí snadné stylu a především malovat. Pokud chcete, aby nábytek v určitém malované barvou, bude to s největší pravděpodobností vyrobeny z borovice. Takže pokud chcete bílou barevnou skříň například, pak jste pravděpodobně více dívají na borovice šatníku. Oak ty budou mít tendenci být v jejich přírodního dubu cíli.

Takže teď, když víte, pár věcí, aby zvážila před výběrem vašeho šatníku, můžete nyní pokračovat a nakupovat pro některé skvělé Skříně nábytek do ložnice, včetně velmi populárních anglických dědictví Šatní skříně