Skříně

Výhody šatních skříní

Výhody šatních skříní

07.11.12

Šatní skříň nábytek nebo někdy armoire byl používán po staletí pro ukládání oblečení a spotřebního zboží. Dnes většina domy mají walk-in a dostat do šatní skříně jako součást jejich designu. Nicméně, pokud hledáte šatníku nápady, které zvýší vaši domácí nebo kancelářské skladování, možná budete chtít zvážit nákup nebo výstavbu skříně na míru.

Vestavěná skříň: Možnost univerzálního úložiště

Vestavěná skříň: Možnost univerzálního úložiště

06.11.12

Vestavěné skříně jsou nutností pro jakoukoli doma nebo v kanceláři. Od přenosných skříně na skříně, které nabízejí perfektní způsob, jak ukládat své věci a oblečení. Jsou odolné, robustní, a jsou navrženy pro maximální prostor. Od kalhot a košile bundy a svetry, budou držet své oblečení v příjemném a profesionálním prostředí. Několik jednotek jsou nákladově efektivní, zatímco jiní jsou trochu dražší kvůli jejich styly. Některé kusy jsou samostatně, zatímco jiní přicházejí jako součást sady. Ať už je váš šatník je plný, nebo si prostě potřebujete více prostoru, je to skvělé řešení pro váš šatník. Jsou navrženy s vestavěnými policemi a pérování prostory stejně. Oni také nezabírají mnoho místa, a jsou snadno pohybovat po místnosti.

Ložnicový nábytek - Skříně

Ložnicový nábytek - Skříně

02.11.12

Šatní skříně do ložnice přicházejí v mnoha stylů a povrchových úprav. Jsou populárně vyrobeny z borovice nebo dubu. Který materiál skříň je vyrobena z obvykle závisí na třech faktorech kolem rozpočtu, dlouhověkosti a styl požadavků. Zde jsou tři tipy, které vám pomohou vybrat ten správný šatník na základě těchto tří faktorů.