5 způsobů, jak ušetřit na kuchyňské lince

03.02.13

Když jsem poprvé začal při pohledu na kuchyňské linky jsem byl překvapen, jak drahé jsou tyto věci skutečně byly. Dokonce i levné skříně dražší, než jsem čekal. Poté, co jsem si uvědomil, že levné skříně do kuchyně nebyli o mnoho více, než dřevotřískové desky, jsem se rozhodl, že se buď utratit spoustu peněz, nebo jsem potřeboval najít nějaké další možnosti. Odpověď jsem našel po zadání hesla kuchyně Praha ve vyhledávači. Zde je 5 rychlých návrhy jsem dal dohromady po vyhledávání dlouho a tvrdě pro nové skříně pro mé kuchyně.

5 způsobů, jak ušetřit na kuchyňské lince

1. Přejít do režimu online a podívejte se na kuchyňské linky. Můžete najít stejné skříně jste vaše místní obchod nabízí, plus některé vlastní výrobci, RTA distributory, a budete mít možnost získat konkurenční ceny. Zjistíte, že většina skříní jsou stále drahé, ale pokud se podíváte na skříně RTA, jste si jisti, najít nějaké dobré kupuje. Pokud nevíte, co kabinet RTA je, to znamená připraveno k montáži. Není třeba se obávat, připraveno k montáži doslova znamená, že budete potřebovat šroubovák a je to. Všechny skříně jsem si koupil přišel s jedné strany směrů a já jsem aku šroubovák, ale nebylo to nutné, je to jen pro urychlení sestavu.

2. Dávejte pozor, co stránky budete on-line. Udělat nějaké výzkumu před rozhodování o koupi z jedné stránce oproti druhé. Mnoho z on-line stránkách jsou jen prodejny nákup od někoho jiného. Pokud můžete, pokuste se najít firmu, která dováží skříně. Existuje mnoho skříně míst tam, a někteří budou snažit zmást změnou názvu kabinetu, aby ho prodat za vyšší koncové skříně. Některé nabídne "dopravu zdarma". Tomu nevěřím, bude to doprava zdarma, ale budou vyznačte skříně natolik, aby se za svá poštovného.

3. Důvěřujte kvalitě těchto skříní. Dobré RTA stránky importovat jejich kabinety ze spolehlivých zdrojů, které používají všude dřevěné konstrukce pro čelní rámy a dveře, a budou používat pevné překližky pro strany. Většina sklad skříně se skládají z nějakého dílu dřevotřískových.

4. Porovnejte to, co byste strávit za super obchod, přidat v nepohodlí jízdy do obchodu, a cena zemního plynu. Nyní porovnat, že na pohodlí s kabinetů vydal na vaše dveře. Ano, existují náklady na dopravu, ale i po těch nákladů, jsem stále uloženy stovky na skříně.

5. Podívejte se na možnosti, které máte. Při nákupu v obchodě, budete rychle zjistíte, že nesou velmi málo skříní. Všechny ostatní mají být "objednat speciální". S tímto speciálním účelem přichází přirážky za poštovné a obvykle dalších poplatků stejně. Na druhé straně, pokud je možné zjistit RTA kabinetu stránky, které jsou dovážejí své skříně přímo, budou provádět všechny skříně na skladě. Dovozci mohou obvykle odesíláme své skříňky do 3-5 dnů, není včetně přepravních dob, takže pokud zjistíte, že stránky, které vám řekne, 3-4 týdny jsou pravděpodobně jen re-prodávat skříně.

Takže jít on-line a dívat se k kuchyňského RTA skříně stránky. Buďte opatrní z přirážek na některé z těchto lokalit a nebojte se zeptat. Ceny se liší a některé náklady jsou skryté, ale nakonec vám ušetří dobré množství peněz.