Katalog NEJ webů

Alternativní stavební materiály

Alternativní stavební materiály

03.11.12

V nedávné době, více a více lidí začíná uvědomovat o otázkách životního prostředí. To je proto, že otázky životního prostředí se staly tématem mnoha diskusí, zejména ve vládě, kde jsou zákony jsou vyrobeny, jejichž cílem je chránit životní prostředí. Kromě toho, lidé jsou také stále více uvědomují, otázky životního prostředí, když vidí účinky degradace životního prostředí, které zahrnuje extrémní klimatické podmínky jako v důsledku globálního oteplování. V důsledku toho, lidé začínají modifikovat tak, jak se věci, aby na ochranu životního prostředí. To zahrnuje jak lidé staví své domovy a montované haly. Existují alternativní ekologické způsoby budování domovů, které se týká používání k životnímu prostředí šetrných materiálů, které najdeme ve stavebninách v Praze.

Udržte zahradní jezírko ve skvělé formě

Udržte zahradní jezírko ve skvělé formě

02.11.12

Stejně jako cokoliv jiného v domácnosti nebo na zahradě, musí zahradní jezírko být zachována, aby zůstaly v optimálním stavu. To znamená, že se musí podrobit pravidelné množství čištění a péče. Zahradní jezírka čištění obvykle vyžaduje alespoň jeden intenzivní čištění na období (obvykle v chladné jarní počasí), a možná více, pokud jsou živé bytosti, jako jsou rostliny, ryby a žáby ve vodách.

Ložnicový nábytek - Skříně

Ložnicový nábytek - Skříně

02.11.12

Šatní skříně do ložnice přicházejí v mnoha stylů a povrchových úprav. Jsou populárně vyrobeny z borovice nebo dubu. Který materiál skříň je vyrobena z obvykle závisí na třech faktorech kolem rozpočtu, dlouhověkosti a styl požadavků. Zde jsou tři tipy, které vám pomohou vybrat ten správný šatník na základě těchto tří faktorů.

Různé typy stavebních materíálů a jejich vlastnosti

Různé typy stavebních materíálů a jejich vlastnosti

01.11.12

Veškerý materiál, který najdeme ve stavebninách se používá při stavbě obytných nebo obchodních budov je přezdívaná jako stavební materiál. Volba stavebního materiálu závisí na velikosti a povaze objektu, jeho design, určené účely, dostupnosti zdrojů a jejich umístění. Obvykle stavební materiály jsou klasifikovány jako přírodní a syntetické materiály (kde přírodní materiály mají minimální nebo žádný lidský zásah ve výrobě a syntetické materiály jsou většinou vyrobeny lidmi). Pojďme si o některých z nejčastěji používaných stavebních materiálů na celém světě.